fbpx

Pokyny pro grafické podklady a DTP

Seznam článků

Projekt iKariéra 2021 

Vítejte v projektu iKariéra 2021. Příprava grafických podkladů má několik základních kroků. Budeme postupovat podle jednotlivých projektů tak, aby bylo možné všechny uzávěrky stihnout a dodat podklady v požadované kvalitě. Projekt iKariéra se skládá ze tří základních projektů.

Virtuální celorepublikový Veletrh pracovních příležitostí iKariéra

Veletrh pracovních příležitostí se tento rok bude konat ve virtuálním prostředí. Nevýhodou bude ztráta osobního kontaktu, nemožnost fyzické účasti na expozicích, a absence příjemných bonusů ve formě kávy, osobních setkání s dalšími studenty, s kamarády či přáteli kolem sebe. Naopak výhodu ale bude možnost setkat se s větším množstvím zaměstnavatelů a udělat si lepší přehled a možnostech vaší budoucí kariéry. Kariéry, kterou přinesla doba covidová. Dokonce možná změníte některé své pohledy na kariérní příležitosti a třeba vás zaujme nějaká příležitost, o které jste zatím nikdy ani neuvažovali. 

V letosím roce se účastní veletrhu 160 společností, které budou nabízet uplatnění všem studentům napříč všemi průmyslovými i neprůmyslovými obory. Tradičně nejsilnější zastoupení má odvětví automobilového průmyslu a elektrotechniky. Generálním partnerem IAESTE České republiky a projektu iKariéra se pro letošní rok stala společnost ČEZ. iKariéru tvoří trojice projektů. V první řadě je to virtuální Veletrh ikariéra, který tvoří páteř kontaktu mezi studenty, absolventy a zaměstnavateli. Virtuální veletrh je ale pouze jednodenní akcí, proto je podpořen online job portálem iKariéra.cz, který nabízí aktuální informace o nabízených pracovních příležitostech v průběhu celého roku. Zaměstnavatelé (například profil firmy Valeo) zde celoročně mají své profily a také aktuální nabídky (nabídky práce firmy Valeo). Zaměstnavatelé zde mají taky možnost publikovat články a zajímavosti se zaměřením na studenty a absloventy vysokých škol. (články + fotogalerie firmy Valeo). Třetím pilířem projektu iKariéra je pak tištěný Katalog iKariéra. Ten bude podporou online virtuální iKariéry a umožní zviditelnění nabídek firem v nedigitálním světě. Bude distribuován na vysokých školách, kde IAESTE působí v celkovém nákladu 16.000 kusů v průběhu roku 2021 (například katalog iKariéra 2020 IAESTE UTB Zlín). Odkazy ve formátu QR kódů bude i tento tištěný Katalog iKariéra odkazovat na aktuální nabídky zaměstnavatelů v online iKariéře.cz (aktuální pracovní nabídky na iKariera.cz).

View the embedded image gallery online at:
https://www.iaeste-zlin.org/dtp#sigProId928113aceb

Virtuální veletrh pracovních příležitostí iKariéra 2021 obsáhne následující obory a specializace:

  • Fakulta strojní Brno, ČVUT, ZČU, Liberec
  • Fakulta mechatroniky ZČU (aplikované vědy-robotika), Liberec (mechatronika)
  • Fakulta stavební Brno, ČVUT, ZČU (aplikované vědy-stavební)
  • Fakulta elektrotechnická Brno, ČVUT, ZČU
  • Fakulta informačních technologií Brno, ČVUT, ZČU (aplikované vědy-informatika), Zlín (aplikovaná informatika)
  • Fakulta biomedicíny (medicínské aplikace) VŠCHT, ČVUT - biomedicínské inženýrství, Brno - FCH, FSI
  • Fakulta potravinářské a biochemické technologie (+živko) VŠCHT, Brno - FCH, Zlín fakulta technologická
  • Fakulta chemicko-inženýrská (a fyzikální inženýrství) VŠCHT, Zlín - fakulta technologická, ČVUT - FJFI
  • Fakulta ekonomická Liberec, Brno, ČVUT - MÚVS, ZČU, VŠCHT - MÚVS, Zlín - management a ekonomika
  • Fakulty ostatní Liberec, Brno, ČVUT, ZČU, VŠCHT, Zlín

 

Facebook Twitter Google+ Pinterest
Last modification: st 7 dub 2021
×

Log in