Hledáš práci nebo praxi? Pokud ano, doběhni si i TY pro svoji vysněnou pozici! Doporučený

Veletrh iKariéra se bude konat 5. 4. 2017 ve Zlíně na fakultě aplikované informatiky. Tento veletrh je již 22. ročníkem a zúčastní se ho 34 předních českých, ale i zahraničních firem jako je Škoda Auto, Faurecia Automotive Czech Republic, Amazon Logistic nebo Aukro. Z místních firem na veletrhu najdete například Barum Continental.

 

Přijďte na veletrh zkonzultovat svůj životopis a zorientovat se na trhu práce. Máte jedinečnou možnost domluvit si stáž, praxi nebo také najít téma pro své absolventské práce.

Také pro Vás máme připravenou soutěž, ve spolupráci se společností Škoda Auto, výhrou je unikátní voucher, který bude obsahovat dvoudenní pobyt v blízkosti Mladé Boleslavi, určitě to bude stát za to, tak si přijď zasoutěžit!

Těšit se také můžete na zajímavé prezentace jednotlivých firem, na soutěže a dárky.

 

Veletrh se koná: 5. dubna 2017, v atriu fakulty aplikované informatiky od 9:00 hodin.

A jaký program veletrhu je pro vás připraven?

9:00 Oficiální zahájení Veletrhu pracovních příležitostí

9:15 – 15:00 Prezentace společností na stáncích

9:15 – 13:00 Prezentace společností doplněná o soutěže – pořadí a čas prezentací jednotlivých firem bude zveřejněn na FB

15:00 Předpokládaný konec

 

Můžete se těšit na tyto firmy:

Accenture Central Europe, Amazon Logistic, Aukro, AV ENGINEERING, AVX Czech Republic, AWL-Techniek CZ, B2A Software Development, Business Logic, CN Group CZ, Continental Barum, Edhouse, Eures, Faurecia Automotive Czech Republic, HELLA AUTOTECHNIK NOVA, KORDÁRNA, Miele, MONET, MUBEA, Nestlé, Olympus Medical Products, Profesia CZ, Siemens, ŠKODA AUTO, SolarWinds, TOKOZ, Tyco Electronics, VALIANT – TMS, Varroc Lighting Systems, WITTE Nejdek, Komerční banka, SCG Czech Design Center.

 

 

Admin

The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience

Internetová stránka: www.iaeste-zlin.org