Veletrh pracovních příležitostí 2015 Doporučený

Už víš kam jít, když práci chceš mít? Potom si nenech ujít Veletrh pracovních příležitostí, který pořádá IAESTE UTB Zlín.

Naše akce již dvacet let pomáhají najít uplatnění studentům technických, technologických a ekonomických studijních oborů. Ve spolupráci s předními zaměstnavateli v průmyslu, ale i v dalších sektorech jsme již léta jedničkou na trhu. Více jak tisícovce našich studentů a absolventů Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně jsme již pomohli najít zajímavou a perspektivní práci. Letošního jubilejního 20. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí se zúčastní dvacítka firem, které přináší do Zlína řadu velmi zajímavých příležitostí. Největší zaměstnavatelé v České republice jako Škoda Auto, Nestlé, Automotive Lighting, Hella či Miele, ale také nejlepší zaměstnavatele ze zlínského regionu, kterými jsou Continental Barum nebo Fatra.

Setkání přímo s personalisty je výbornou příležitostí, jak zjistit, jestli vaše dosavadní studium jde správným směrem a co je případně potřeba doladit ve vašich životopisech a kariérních profilech. Domluvte si stáže ve firmách, brigády, trainee programy, najděte si téma své bakalářské a diplomové práce, o které mají zájem sami zaměstnavatelé, nebo se dohodněte na jiné formě spolupráce – třeba stipendiu.

Veletrh se koná: 1. dubna 2015

v atriu Fakulty aplikované informatiky od 9:00

A jaký program veletrhu je pro vás připraven?
9:00 Oficiální zahájení Veletrhu pracovních příležitostí
9:15 – 15:00 Prezentace společností na stáncích
9:15 – 13:00 Prezentace společností doplněná o soutěže – o pořadí a času prezentací jednotlivých firem budete informování na FB
14:00  Předpokládaný konec

Můžete se těšit na tyto firmy:
Automotive Lighting, AWL Techniek, B:TECH, CN Group ČR, Continental Barum, Eures, Fatra, FNZ, GE Money Bank, Hella, Komerční banka, Kordárna plus, MemBrain, Miele, Mondeléz International, Mubea, Nestlé Česko, Robert Bosch, Škoda Auto, Varroc Lighting, Vigour a další.

Více informací na: facebook.com/diarstudenta

Budeme se těšit na setkání na veletrhu!

Dalibor Toncer

Junior manager, IAESTE UTB Zlín

Internetová stránka: www.iaeste-zlin.org

Média