• Zveřejněno v eXchange

IAESTE International Day 2015

The event, which you should to visit. International Day, which take place on November 2, 2015, at Faculty of Technology at 1:00 pm, will offer to you an opportunity to meet international people, who are in the Zlin at internship. Students will present their countries and you can taste their national cousine. You can get information about internships, which you can take part a which will change your life. Come to exercise your english skills and get new contacts. We will be here and you?

Akce, na kterou musíte přijít! International Day, který se bude konat 2. 11. 2015 na technologické fakultě v 13:00, vám nabídne příležitost poznat mezinárodní studenty, kteří jsou ve Zlíně na stáži. Studenti budou prezentovat své země a bude zde možnost ochutnat i jejich národní kuchyni. Dozvíte se informace o stážích, kterých se můžete zúčastnit, a které vám změní život! Přijďte si procvičit angličtinu a navázat nové kontakty. My tam budeme a vy?

Číst dál...

Startovák Fakulty technologické UTB, 4.-6. září 2015 RC Pohoda Sidonie

Ahoj studenti,

IAESTE UTB Zlín si vás ve spolupráci s Fakultou technologickou dovoluje pozvat na Startovák studentů 2015. Připravili jsme pro vás seznamovací víkend, plný informací o studiu, o vysokoškolském životě ve Zlíně, o zábavě a také o možnostech studentského vyžití ve Zlíně. Čeká vás také setkání s představiteli fakulty, například s panem děkanem, který převzal nad akcí záštitu.

Vážení studenti, dneškem jste zcela zaplnili kapacitu, kterou Startovák nabízí.

Děkujeme za váš zájem a tešíme se na setkání s vámi na Sidonii!

Tým IAESTE

 

Číst dál...

IAESTE ve Zlíně uspořádalo osmnáctý ročník Veletrhu pracovních příležitostí

Přiblížit se k uplatnění ve vysněné práci, navázat kontakty s firmami a zjistit podrobnosti o nabízených pracovních příležitostech. Hlavně za těmito účely proudilo od prvního dubnového rána do atria moderní budovy Fakulty aplikované informatiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně množství studentů různého zaměření. Při příležitosti osmnáctého ročníku Veletrhu pracovních příležitostí pořádaného společností IAESTE Zlín tam totiž svůj stánek pro studenty otevřelo rekordních dvacet firem z různých odvětví. Kromě domácích firem typu Continental Barum nechyběly ani značky sídlící v jiných koutech České republiky jako Škoda Auto nebo Nestlé.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS